Jdi na obsah Jdi na menu
 


Salzburg 7. - 9.6.

Rozlosování - jsme ve skupině U15

https://www.mozarttrophy.at/turnier-tournament/spielpl%C3%A4ne-match-schedules/

Průběžná informace.

odjezd 7.6. bus v 7.00 hodin z Boskovic od Městských lázní, sraz 6:45 hodin,cesta cca 6 hodin

návrat 9.6. - dle výsledků mužstva a postupu v soutěži, ( předpokládá se v nočních hodinách cca 22 -23 hodin)

Ubytování :  OEKOTEL Salzburg (ref.nr.: AT50O001) Poloha Hotel Oekotel Salzburg se nachází na severní hranici Salzburgu přesně v místech, kde se město potkává s přírodou. A přesto je slavné centrum se starým městem vzdálené pouhých 10 minut jízdy autem. Autobus linky 4 jedoucí do centra města staví přímo před vchodem do hotelu. Sportpark Salzachsee je poblíž a dá se k němu dojít pěšky. Hotel má tradiční domácky hřejivou výzdobu, ve všech pokojích je pestré povlečení. Hotel má omezenou nabídku služeb. Je tedy dobré vědět, že se v jeho sousedství nachází supermarket. Vybavení Recepce, jídelna, kde se podávají snídaně a večeře, výtah, WiFi zdarma, tříllůžkové pokoje. Strava začíná večeří 7.6. 

Hráči uhradili zálohu 2.000,- Kč. Počátkem května bude zřejmé, zda FC Boskovice obdrží dotaci na dofinancování částky za turnaj a případná výše doplatku.

Každý hráč si vezme sebou kartičku pojišťovny, pas ( nebo OP), přiměřené kapesné, sportovní vybavení na fotbal, láhev na pití, jednotné týmové oblečení (mikina,tepláky,dres),hygienické prostředky a oblečení na volný čas. Dresy, trenýrky štulpny, míče berou trenéři Strya, Měkota.